🔴🔵 O firmie


właściciel firmy HMI ●● | Hubert Marzyński


●● MISJA FIRMY

Misją firmy HMI ●● jest bycie lokalnym liderem w tworzeniu niezawodnych instalacji w branży HVAC.

Aby osiągnąć tą pozycję dostarczamy naszym Klientom produkty oraz rzemiosło, gdzie jakość i niezawodność spotyka się w harmonii z trwałą relacją z Klientem.


Indywidualne podejście do każdego Klienta, w ramach powierzonych zadań, jest jedną z podstawowych zasad obsługi przez firmę HMI ●●.

Oferowane rozwiązania mają być trwałe i niezawodne. Realizując cele w poszczególnych projektach skupiamy się na jakości obsługi, jakości rzemiosła, poprawności montażowej, higienie pracy i czystości na placu budowy. Dokumentacja fotograficzna pozwala na czytelną ocenę jakości usługi i odtworzenie informacji niezbędnych do dalszych prac po ukryciu instalacji w ścianach, w posadzce i pod tynkiem.

Dokumentacja końcowa zamykająca projekt gwarantuje informacje, które odzwierciedlają prawidłowość zaplanowanej instalacji.

Wszystkie ustalenia oraz zmiany monitorowane są na bieżąco podczas planowania i realizacji inwestycji. Opiekowanie się instalacją po jej wykonaniu i wsparcie serwisowe przez firmę HMI ●● to kontrola bezpieczeństwa dla ostatecznego użytkownika.


●● HISTORIA

Firma HMI powstała w kwietniu 2014 roku.
Właściciel pracuje w branży od 2005 roku.

Wieloletnie doświadczenia i wiedza na etapie projektowania, doradztwa, dystrybucji, handlu i wykonywania instalacji pozwoliły stworzyć przedsiębiorstwo konkurencyjne cenowo i technicznie oferując kompleksową usługę.

Firma pełni działalność od doradztwa technicznego, handlowego, po przez wykonanie projektu przez uprawnionych projektantów, aż po dostawę wraz z montażem i serwis instalacji sanitarnych. Jeśli posiadasz już projekt, zgłoś swoje zapytanie o ofertę na dostawę i wykonanie instalacji.

Zakres kompleksowej działalności dotyczy grupy produktów:
●● kotłownie gazowe i kotłownie na inne paliwa
●● odnawialne źródła energii:
– pompy ciepła
– kolektory słoneczne
●● instalacje sanitarne, w tym instalacje wody użytkowej oraz kanalizacji sanitarnej,
●● instalacje grzewcze, w tym centralne ogrzewanie i ogrzewanie podłogowe,
●● grzejniki centralnego ogrzewania, łazienkowe, dekoracyjne, kanałowe
●● instalacje wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła (rekuperacja),
●● instalacje klimatyzacja,
●● instalacje odkurzacza centralnego.

Firma HMI ●● prowadzi działalność w branży znanej na świecie skrótem HVACR (instalacje sanitarne, Heating, Ventilation, Air Conditioning).


●● REGION DZIAŁALNOŚCI

Region działalności to przede wszystkim Szczecin i okolice. Firma oferuje na zapytanie również swoje usługi na terenie województwa zachodniopomorskiego. Oferta skierowana jest dla inwestorów i firm budownictwa mieszkaniowego jednorodzinnego oraz wielorodzinnego, a także dla budownictwa usług i handlu.


●● PRODUKTY

Produkty oferowane to sprawdzone, znane marki i systemy, m.in.: instalacje TECE, urządzenia grzewcze gazowe VAILLANT, SAUNIER DUVAL, DE DIETRICH, pompy ciepła DANFOSS, systemy pompowe WILO i GRUNDFOS, systemy wentylacji VASCO, ZEHNDER, SALDA, FRAPOL, grzejniki BUDERUS, TERMA, JAGA, VASCO, systemy instalacyjne TECEflex, TECElogo, ogrzewanie podłogowe TECEfloor oraz DANFOSS, klimatyzacja SAMSUNG, MIDEA, MDV, DAIKIN.

 

Firma instalacyjna HMI

●● STATYSTYKI [do dnia 31.12.2018]

16
pomp ciepła
...właśnie ogrzewa domy naszych Klientów! W tym pompy ciepła geotermalne i aerotermalne.
10680
metrów kwadratowych
...ogrzewania podłogowego dostarczyła i zamontowała firma HMI. Łączna ilość metrów kwadratowych zamontowanej instalacji ogrzewania podłogowego przez firmę HMI, to wynik, który mówi, że rozwinęliśmy ponad 95 kilometrów rur do ogrzewania podłogowego.
27
instalacji rekuperacji
właśnie po cichu wentyluje i odzyskuje energię dbając jednocześnie o jakość powietrza w domach u naszych Klientów!
39
naszych kotłowni
...właśnie dba o ciepło i komfort ciepłej wody użytkowej w domach naszych Klientów.
16000
złączek instalacyjnych
- co najmniej tyle użyliśmy do naszych instalacji sanitarnych, grzewczych i wentylacyjnych.
121300
metrów bieżących
wszystkich rur już zostało zamontowane przez firmę HMI. (w zaokrągleniu do +/- 100 mb)
94.5
miliona metrów sześciennych
w ciągu roku wymieniamy powietrza na naszych instalacjach wentylacji z rekuperacją.
984
kilowatów
mają łącznie mocy wszystkie wykonane instalacje przez firmę HMI.