🔴🔵 O firmie


właściciel firmy HMI ●● | Hubert Marzyński


●● MISJA FIRMY

Misją firmy HMI ●● jest bycie lokalnym liderem w tworzeniu niezawodnych instalacji w branży HVAC.

Aby osiągnąć tą pozycję dostarczamy naszym Klientom produkty oraz rzemiosło, gdzie jakość i niezawodność spotyka się w harmonii z trwałą relacją z Klientem.


Indywidualne podejście do każdego Klienta, w ramach powierzonych zadań, jest jedną z podstawowych zasad obsługi przez firmę HMI ●●.

Oferowane rozwiązania mają być trwałe i niezawodne. Realizując cele w poszczególnych projektach skupiamy się na jakości obsługi, jakości rzemiosła, poprawności montażowej, higienie pracy i czystości na placu budowy. Dokumentacja fotograficzna pozwala na czytelną ocenę jakości usługi i odtworzenie informacji niezbędnych do dalszych prac po ukryciu instalacji w ścianach, w posadzce i pod tynkiem.

Dokumentacja końcowa zamykająca projekt gwarantuje informacje, które odzwierciedlają prawidłowość zaplanowanej instalacji.

Wszystkie ustalenia oraz zmiany monitorowane są na bieżąco podczas planowania i realizacji inwestycji. Opiekowanie się instalacją po jej wykonaniu i wsparcie serwisowe przez firmę HMI ●● to kontrola bezpieczeństwa dla ostatecznego użytkownika.


●● HISTORIA

Firma HMI powstała w kwietniu 2014 roku.
Właściciel pracuje w branży od 2005 roku.

Wieloletnie doświadczenia i wiedza na etapie projektowania, doradztwa, dystrybucji, handlu i wykonywania instalacji pozwoliły stworzyć przedsiębiorstwo konkurencyjne cenowo i technicznie oferując kompleksową usługę.

Firma pełni działalność od doradztwa technicznego, handlowego, po przez wykonanie projektu przez uprawnionych projektantów, aż po dostawę wraz z montażem i serwis instalacji sanitarnych. Jeśli posiadasz już projekt, zgłoś swoje zapytanie o ofertę na dostawę i wykonanie instalacji.

Zakres kompleksowej działalności dotyczy grupy produktów:
●● kotłownie gazowe i kotłownie na inne paliwa
●● odnawialne źródła energii:
– pompy ciepła
– kolektory słoneczne
●● instalacje sanitarne, w tym instalacje wody użytkowej oraz kanalizacji sanitarnej,
●● instalacje grzewcze, w tym centralne ogrzewanie i ogrzewanie podłogowe,
●● grzejniki centralnego ogrzewania, łazienkowe, dekoracyjne, kanałowe
●● instalacje wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła (rekuperacja),
●● instalacje klimatyzacja,
●● instalacje odkurzacza centralnego.

Firma HMI ●● prowadzi działalność w branży znanej na świecie skrótem HVACR (instalacje sanitarne, Heating, Ventilation, Air Conditioning).


●● REGION DZIAŁALNOŚCI

Region działalności to przede wszystkim Szczecin i okolice. Firma oferuje na zapytanie również swoje usługi na terenie województwa zachodniopomorskiego. Oferta skierowana jest dla inwestorów i firm budownictwa mieszkaniowego jednorodzinnego oraz wielorodzinnego, a także dla budownictwa usług i handlu.


●● PRODUKTY

Produkty oferowane to sprawdzone, znane marki i systemy, m.in.: instalacje TECE, urządzenia grzewcze gazowe VAILLANT, SAUNIER DUVAL, DE DIETRICH, pompy ciepła DANFOSS, systemy pompowe WILO i GRUNDFOS, systemy wentylacji VASCO, ZEHNDER, SALDA, FRAPOL, grzejniki BUDERUS, TERMA, JAGA, VASCO, systemy instalacyjne TECEflex, TECElogo, ogrzewanie podłogowe TECEfloor oraz DANFOSS, klimatyzacja SAMSUNG, MIDEA, MDV, DAIKIN.

Firma instalacyjna HMI